Kedves Elsőéves Hallgatónk!

A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építőmérnöki Kar a frissen felvett elsőéves hallgatóknak a Regisztrációs hét során a számos közösségi program mellett mechanika felkészítőt is szervez.

A felkészítő célja, hogy a frissen felvett hallgatók betekintést nyerjenek az egyetemi oktatásba, illetve középiskolai fizika tudásukat fejlesszék, bővítsék vagy éppen csak felfrissítsék azt.

A felkészítő időtartama: 2023. augusztus 28-31., minden nap 9-13h között.
A felkészítőn való részvétel INGYENES, de előzetes jelentkezéshez kötött!
A jelentkezés az alábbi linken keresztül érhető el: https://forms.gle/udUn8GYxVJZ3Wxvd9
A jelentkezés határideje: 2023.08.21. 23:59!

A felkészítő jelenléti formában kerül megszervezésre a BME Központi épületében (K épület) (1111 Budapest, Műegyetem rkp. 3.)

Az első napon az épület aulájában gyülekező kerül megszervezésre, ahol a jelentkezőket hallgatók kísérik és segítik eljutni a tantermekhez.

A felkészítőre javasoljuk jegyzetelésre alkalmas eszközök – papír, írószer – hozatalát.