Az Egyetemi Hallgatói Képviselet a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság Dél-budai Katasztrófavédelmi Kirendeltségével közösen elindított egy kezdeményezést, annak érdekében, hogy az egyetemi polgárok egy esetleges katasztrófa bekövetkezése során önkéntes munkájukkal szervezetten és felkészülten tudjanak hozzájárulni a katasztrófák kezeléséhez.
Az alábbi fórumon tudtok önkéntesnek jelentkezni, valamint jelezni, hogy milyen mértékben kívántok részt venni a csoport munkájában. A jelentkezés semmilyen kötelezettséget nem von maga után, lényege, hogy szükség esetén, önkéntes alapon hatékonyabban és szervezettebben lehessen segíteni. A csoport tagjainak a Katasztrófavédelem időszakosan tervezi a felkészítés végrehajtását, a jelentkezők számának figyelembevételével.
Kérünk, ha van olyan ismerősöd aki szívesen csatlakozna, akkor neki is továbbítsd ezt az üzenetet.