A KEFIR-ben olvashatjátok a felsőbbéves hallgatók kollégiumi férőhelypályázatának előzetes eredményét, melyet a Kollégiumok Igazgatóság jóváhagyott.

Az idei évben a kollégiumi felvételi csoportok átlagai az alábbiak szerint alakultak:

BSc nem szakosodott hallgatók

•  0 ponthoz tartozó kreditindex átlag: 0,00
  • 50 ponthoz tartozó kreditindex átlag: 3,016

BSc szerkezet ágazatos hallgatók

• 0 ponthoz tartozó kreditindex átlag: 0,10
  • 50 ponthoz tartozó kreditindex átlag: 2,504
  • 100 ponthoz tartozó kreditindex átlag: 5,0

BSc infrastruktúra és geoinformatika ágazatos hallgatók

• 0 ponthoz tartozó kreditindex átlag: 0,00
  • 50 ponthoz tartozó kreditindex átlag: 2,505

MSc szerkezet szakos hallgatók

• 0 ponthoz tartozó kreditindex átlag: 2,015
  • 50 ponthoz tartozó kreditindex átlag: 3,227
  • 100 ponthoz tartozó kreditindex átlag: 5,0

MSc infrastruktúra és földmérő és térinformatika szakos hallgatók

• 0 ponthoz tartozó kreditindex átlag: 0,40
  • 50 ponthoz tartozó kreditindex átlag: 3,529
  • 100 ponthoz tartozó kreditindex átlag: 5,0

Ezen csoportokon belül a tanulmányi részpontszám meghatározását lineáris interpolációval végeztük, ennek részletes leírását a Kollégiumi Felvételi Szabályzatban olvashatjátok.
A szociális részpontszámot a hirdetményben nem tettük közzé, értékét az ESZR rendszerben megtaláljátok.

A közösségi pontszám már tartalmazza az ÉMK HK Tisztújító Szavazáson és Fórumon, továbbá a Szociális Bizottság Tisztújító Szavazáson és Fórumon való részvételért nyerhető 3-3-3-3 közösségi pontot.

A tanulmányi és közösségi pontokból az utolsó oszlopban található fegyelmi pontok levonásrakerültek.

Az eredmények ellen felszólalásra 2019. január 25-26. 23:59-ig van lehetőségetek a KEFIR rendszerben. Ezt követően a végleges eredmények közzététele után Neptunban tudtok majd fellebbezni, később megadott időpontban.

ÉMK HK