A Műegyetemi Állásbörzén és a Külügyi Börzén több ezer hazai és külföldi állás és gyakornoki lehetőség közül válogathatszmég a mai napon!

Találd meg a leginkább hozzád illő ajánlatot a műszaki, informatikai, pénzügyi, gazdasági és természettudományi területek bármelyikéről, vagy találd meg a neked való külföldi lehetőségeket. A kiállítók 28%-a kifejezetten hallgatókat, míg 36-36%-uk pályakezdőket és tapasztalt munkavállalókat keres.

A hatékony és gyors eligazodásodat a helyszínen az alábbiakkal biztosíthatod be:

–  Regisztrálj és kérj egy Kalauzt az infó pultok valamelyikénél, és használd a benne lévő standtérképet és végzettség szerinti csoportosítást.

– Kérj segítséget a Műegyetemi Állásbörze angyalaitól, akik a végzettséged alapján elvezetnek azokhoz a cégekhez, akik éppen Téged keresnek!
– A mobil.allasborze.bme.hu oldalon 3 kattintással leszűrheted, hogy melyik standokat érdemes felkeresned!

További információk az alábbi linkeken találhatóak:

Időpont: 2015. október 14-15. (szerda-csütörtök) 10:00-17:00

Helyszín: BME K épület – Földszint, I. emelet & II. emele